Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Domyślnie brzydki zapach z pyska

Od kilku dniu młoda zionie takim paskudztwem z pyska,wiem że u psów to zazwyczaj norma ale czy u 5 cio miesiecznego szczeniaka też?
    Jaka może być przyczyna?

Super Gold Miłośnik Zwierząt Olga's Avatar
    Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Może być to stan zapalny śuzówki jamy sutenj - otwórz pysk i sprawdź, czy nie ma czerownej śluzówki, obrzeknietych dziąseł czy białego nalotu.

O właśnie zobaczyłam wiek 5 miesięcy - to spokojnie kochana, bernol wymienia zęby są szczeliny i to jest smród rozkładającej się krwi, bo jest jej sporo. Przejdzie za kilka dni jak ząb dany wypadnie a nowy wyrośnie. Będzie się tak powtarzało co jakiś czas ale z wiekiem przejdzie
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie

Cytat Napisane przez Olga Zobacz post
    Może być to stan zapalny śuzówki jamy sutenj - otwórz pysk i sprawdź, czy nie ma czerownej śluzówki, obrzeknietych dziąseł czy białego nalotu.

O właśnie zobaczyłam wiek 5 miesięcy - to spokojnie kochana, bernol wymienia zęby są szczeliny i to jest smród rozkładającej się krwi, bo jest jej sporo. Przejdzie za kilka dni jak ząb dany wypadnie a nowy wyrośnie. Będzie się tak powtarzało co jakiś czas ale z wiekiem przejdzie
    Dziękuje Olga

Nie wytrzymałam i zabrałam młodą do weta,powiedział to samo co Ty,musimy przeczekać wymiane zębów.
    Pozdrawiam ciepło

Doświadczony Miłośnik Zwierząt KaZiO94's Avatar
    Zapisany
    Feb 2007

Smile

Ja daje korci, takie smakołyki że myła sobie nimi zęby, uwielbia je, nie dostaje codziennie tylko 2 razy w tygodniu. A tak w ogóle Kora ma śnieżnobiałe zęby.
    Pozdrawiamy Kora i Ja.

Zasady Postowania