Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9
    Giga Miłośnik Zwierząt benia-b's Avatar
    Zapisany
    Feb 2006

Domyślnie Jaki junkers kupić?

Doradźcie bardzo prosze-nie znam się zupełnie-najwazniejsze, aby bezproblemowo"chodził" i w razię czego części były do dokupienia w serwisie(bo spotkałam się już z opinią, że jakiegoś mam nie kupowac, bo jak się zepsuje, to w Polsce nie ma części). Junkers bedzie w piwnicy, wiec nie wiem, czy ma byc jakis specjalny-czy może być zwykły.
    Pozdrawiam:
    Benita z bulwami, mastiffiątkiem, trzema kotami,
    Aneczką, Selimą i Donem S. zwanym Pączkiem

Domyślnie

Witam!

To wszystko zależy. Trzeba sobie odpowiedzieć na parę pytań.

• ile ma się pieniędzy. Przepraszam, że mało oryginalne.
    • czy ma być ogrzewana tylko woda do kąpieli i mycia garnków, czy też obsługiwane ma być centralne ogrzewanie.
    • na jakie paliwo ma być kocioł: gaz, drewno, węgiel, olej opałowy?
    • jaka jest powierzchnia domu/mieszkania w przypadku obsługi CO?

To tak całkowicie wstępnie. Mam ojca, który pracuje w firmie zajmującej się sprzedarzą takich urządzeń, więc mogę go popytać.

Myślę, że rozmowa na gg mogłaby dać dobry rezultat.

Mój numer: 5626763

Pozdrawiam Damian

Zapisany
    Feb 2006

Domyślnie

To ja zawężę krąg .
    Junkers potrzebny jest tylko do ogrzania wody. Ma być gorąca i w nieograniczonych ilościach i chce gazowy!!!! Czyli taki jaki przewaznie w blokach jest-nie wiem, czy do domku musi(czy powinien) być inny.
    Nie wiem ile kosztują junkersy-więc nie mam ograniczenia jeśli chodzi o cenę.
    Dzieki za jakiekolwiek sugestie.
    Junkers bedzie w pomieszczeniu, gdzie jest b dobra wentylacja, jest tam równiez piec węglowy(może potrzebny jakis specjalnie zabezpieczony, aby się nie kurzył i plomień nie gasł w razie "przeciągu).

(Moje gg od wczoraj nie chodzi-jak zostanie ożywione- odezwę się)
    Pozdrawiam:

Domyślnie

Benia, ja mam junkersa, wysle ci namiary na przedstawiciela Junkersa, Darka Lenarta i on ci doradzi Nam serwisuje piecyk od 2 lat.
    Mozesz powiedziec, ze masz telefon od nas, czyli od mastinki Sigmy On sam mial DDB, wiec napewno sobie pogadacie
    Pozdrawiam,
    Ewusek

Zapisany
    Feb 2006

Domyślnie

Dzieki Ewusku!!-od wczoraj się miotam po necie i już wiem dlaczego Elbrus zapytał, ile kasy chce przeznaczyć-bo ceny zróżnicowane i jak na piecyk , który ma słuzyć do ogrzania tylko wody-dośc wysokie..ja dalej nie wiem czy ma być pompa, czy nie ......frycowe juz zapłaciłam kupując bojler elektryczny-(oczywiście fachowcy doradzili)mimo, że jeszcze na gwarancji-musze się go pozbyć i załozyc coś normalnego, bo moja rodzina nie nadaje się do takiego "cuda"-teraz muszę trafic!!!
    Pozdrawiam:

Doświadczony Miłośnik Zwierząt anushka's Avatar
    Zapisany
    Aug 2005

Domyślnie

ja do samej wody miałam Necker-firma sporo tańsza od junkersa (przy samym zakupie już) a w środku junkers hahahah
    Cynia i Boogi - w Nich jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła

Zapisany
    Feb 2006

Domyślnie

Ja zakupiłam "cuś "(piecyk gazowy)z firmy Immer gaz-nie był drogi,chodzi jak na razie idealnie-woda gorąca w nieograniczonych ilościach leci i bez pompy-nie była potrzebna.. Ulzyło mi..(finansowo)
    Pozdrawiam:

Domyślnie

ja moge polecic fimre torus na prawde dobra i solidna polska firma

Domyślnie Odp: Jaki junkers kupić?

Junkers niemiecka precyzja????? i chińskie elementy np. elektronika sprzedawana 10 razy drożęj jak go kupili 350 złoty za moduł do bezświeczkowego / świeczka nie czuwa/ , TOTALNA PORAŻKA mam go od 10 lat i wymieniam te moduły średnio raz na 2 lata . Dałem 1500 za niego i już dołożyłem drugie tyle bo robocizna 80 złociszy ekstra. To tak wygląda jakby te moduły miały sie psuć co 1,5 roku czyli zaraz po gwaranji. Zbieram kase na nowoczesny polski bez mydlenia oczu o "niemieckiej precyzji" i tp.

Zasady Postowania