Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Domyślnie Obroza dla mastifa

Hej,
    szukam namiaru na zrodlo fajnych obroz dla mastifow. Mam 7 mies Aresa, ktory wlasnie wyrasta z drogiej obroze i mysle, ze nadszedl czas na cos fajnego bo chyba juz duzo wiecej nie urosnie. Prosze o jakies rady
    Pozdrawiam
    Robert

Super Gold Miłośnik Zwierząt Olga's Avatar
    Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Cześć Robert,
    Ja kupiłam normalnie w sklepie obrożę 90 centymetrową, więc warto zamówić w sklepie a oni kupią w hurtowni
    Ja mam zwykłe, skórzane, podszyte i średnio szerokie, no w każdym razie znacznie węższe niż Batmanki Elmo
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie

Olga,
    tak wlasnie robilem do tej pory ale chcial;bym nabyc cos bardzie reprezentacyjnego. Czy masz jakies doswiadczenie z obrozami 4-6 cm. Ciekaw jestem czy nie zniszczy to skory na szuji psa.

Giga Gold Miłośnik Zwierząt batmanka_'s Avatar
    Zapisany
    Jul 2005

Domyślnie

ja mam 8 cm i nic się nie niszczy na elmicie

ciężko jest z szerokimi obrożami, szerszej niż 4 cm nie znajdziesz, chyba że na zamówienie tak jak ja.
    Zbigniew Herbert "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"

Domyślnie

Naprawde ciezko jest coz znalezc. Szukalem na internecie i najszersze co mi sie udalo znalezc to 4-4.5 cm. Myslalem ze moze ktos zna jakis namiar na obroze jak dla neapolitano itp. Mysle ze naszym mastifom tez sie cos specjalnego nalezy.
    Dołączony załącznik Dołączony załącznik  

Super Gold Miłośnik Zwierząt Olga's Avatar
    Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Grafin, dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie

SUPPPPEEERRRRR!!!!

Cała natura mastiffa. Pozwoliłam sobie wkleić je w temacie o mastiffach i dzieciach, do którego serdecznie zapraszam, bo widzę, że też znasz te relacje z autopsji. Jak możesz to podziel się z nami spostrzeżeniami na temat egzystencji mastiffa w rodzinie z dziećmi!!!

Co do obroży, to rzeczywiście chyba coś dla mastino trzeba kupić bo dla masia jako takich szerszych w sklepach nie ma. Moja tez nie jest specjalnie szeroka, aż ją zmierzę, bo dokładnie nie wiem jaką ma szerokość. Ale tak się zastanawiam, czy te dla mastino są działające czy to tylko takie ozdóbki. Bati ma świetną dla Elmita!
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Giga Gold Miłośnik Zwierząt batmanka_'s Avatar
    Zapisany
    Jul 2005

Domyślnie

Cytat Napisane przez Olga Zobacz post
    Bati ma świetną dla Elmita!
    Made by my tata
    Zbigniew Herbert "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"

Domyślnie

W koncu cos znalazlem. 5cm szeroka made in Australia. Dobrze ze mamy eBay. Szkoda tylko ze tak daleko, ale juz przyszla. Jak wam sie strojnis podoba.
    Dołączony załącznik Dołączony załącznik    

Zasady Postowania