Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   owczarki stróżujące

Reklama

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 37

Domyślnie Znacie mnie...i mozecie mnie nie lubic.

Witam Was,milosnicy psow!
    Dzis zapadla decyzja o uspieniu mojej ukochanej Tess.
    Wpadla pod samochod,ma zlamany kregoslup,pewnie cierpi...Jutro pozegnanie...
    Jest w szpitalu skad nie ma powrotu do domu,nocuje sama,czekajac na zastrzyk wyzwolenia...
    Wiazalam z nia przyszlosc,nadzieji,wspolne starzenie.Nic,ma dwa lata i wyrok SMIERC!!!
    Nie oczekuje wspolczucia,moze odrobine,moje serce placze,moja dusza miertweje,moje cialo slabe,ale ja zyje i bede zyla nadal.Bez niej...Bez poslusznej,kochanej Tess.
    Moze gdzies nie do lubilam,moze gdzies nie dopilnowalam,moze...moze...moze...
    Moja w tym wszystkim wina.
    Pamietam jak byla Mala,pamietam,ze wygladala jak sarna,staralam sie...I nic,jutro odejdzie.
    Dziekuje wszystkim kto to przeczyta,MOj apel,nie zostawiajcie psa samego,lepiej na smyczy niz pod samochod.
    Dziekuje.
    Anastasia

Starszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Jun 2006

Domyślnie

Boże,współczuje ci z całego serca.Bardzo mi przykro,niestety nikt ci nie moze pomóc oprócz słow współczucia.Wiem co znaczy odejście najblizszego przyjaciela.Nie obwiniaj sie bo to nic nie zmieni,a tylko przyspozy ci o wiele wiecej cierpien!Najgorsze jest ze ona jest teraz sama w szpitalu i teskni i cierpi...a ty pewnie jeszcze bardziej.
    Juz wiem jak straszna dla ciebie bedzie ta noc i kolejne dni...horror...ale trzymaj sie jakos,jestemy z tobachoc wiem ze to nic nie da,ale niestety nic wiecej nie mozna zrobic,tylko czas.....Mam nadzieje,ze bedzie z toba ktos bliski kto pomoze ci przez to przejsc.
    Pozdrawiam!
    "Nie rozpaczaj moja miła,nie płacz
    Choć pustka w sercu i puste ręce
    Nie zarzekaj się,że nigdy więcej
    Bo człowiek + pies = szczęście

Domyślnie

Anastoki...
    trzymaj sie....
    to najlepsze co mozesz dla niej zrobic - skrocic jej cierpienie....
    Martka

*** Moja...

Doświadczony Miłośnik Zwierząt julqa's Avatar
    Zapisany
    Feb 2006

Domyślnie

trzymaj sie własnie takiej decyzji najbardziej sie boje, nie wiem czy umialabym ja podjac,ale w tym przypadku........ współczuje
    He is your friend, your partner, your defender, your dog.
    You are his life, his leader, his love.

Zapisany
    Jun 2006

Domyślnie

Podjecie takiej decyzjii napewno jest bardzo trudne,najwazniesze zeby byla słyszna.Teraz mój chłopak i jego rodzina jest własnie w takiej trudnej sytuacjii i nie wiedza co zrobic,ja za bardzo sie nie wtracam,ale tez mi jej szkoda jak widze jak cierpi,pozatym decyzje o eutanazji musza podjac sami a ktos kogo to nie dotyczy to wiadomo patrzy obiektywnym okiem i kieruje sie rozumem a człowiem zawsze jak kocha ma nadzieje,ze badzie lepiej.Sprawa dotyczy 7letniej bokserki,kochanej ułożonej,zawsze zdrowej,dobrze zywionej i w dobrej kondycjii,a teraz ma guza wielkosci pomaranczy w klatce piersiowejleczą ja od marca,bylo bardzo ciezko,nie chciala jesc schudła do15kg,brała rozne leki zaczela jesc przytyła troszke,chwilowo było lepiej,a potem coraz gorzej i gorzej a teraz to zyja z godziny na godzine w niepewnosci,nie wiedza co robic,nasłuchują czy oddycha,nie wiedza czy uspic,nie moga patrzec jak sie meczy,zoperowac jej nie mozna,wiec przeciez guz sam sie nie usuniewiec jak tu liczyc na poprawe,coraz gorzej oddycha czasem jakby sie dusi,raz szybcko raz bardzo wolno i zadyszka,do tego brak apetytu juz nie chce na spacery chodzic,nie wiadomo czemu ma siny bardzo jezyk do tego kawalek sobie odgryzła,a teraz jeszcze zaczela robic kupe z krwialekarz cos jej dał i przeszło,ale ja widze ze to długo nie potrwa,jego matka juz tez nie wie co robic,kazdy chce jak najlepiej...Ale pozegnac sie jest tak ciezko.

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt Pasiata's Avatar
    Zapisany
    May 2006

Domyślnie

Ja myślę, że jeśli naprawdę kogoś się kocha, powinno się pozwolić mu odejść kiedy nadchodzi czas

Mega Miłośnik Zwierząt Krzysiekk's Avatar
    Zapisany
    Jan 2005

Domyślnie

Uważam,że podejmujesz słuszną decyzję .Pies nie zasłużył sobie na to by cierpiał.
    Bądż zawsze sobą!

Giga Gold Miłośnik Zwierząt batmanka_'s Avatar
    Zapisany
    Jul 2005

Domyślnie

Masz czelność się tu jeszcze pokazywać?

A historia Tess..straszna . żal psa wielki..
    Zbigniew Herbert "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"

Młodszy Miłośnik Zwierząt Ivan's Avatar
    Zapisany
    Jul 2006

Domyślnie

Batmanko, trochę zrozumienia , życzę Ci żebys nigdy nie musiała takiej decyzji podejmować, ja parzeżyłam śmierc moich dwóch psów i obydwa umierały na mioch rękach, wiem jak to boli. Obydwa były śmiertelnie chore. Współczuje Ci Anastoki, tarzymaj się Kasia i ivan

Mega Miłośnik Zwierząt Krzysiekk's Avatar
    Zapisany
    Jan 2005

Domyślnie

Cytat Napisane przez batmanka_
    Masz czelność się tu jeszcze pokazywać?

A historia Tess..straszna . żal psa wielki..
    ?????????????
    Bądż zawsze sobą!

Zapisany
    Jul 2005

Domyślnie

Nie potrzeba mi Twoich rad w tym przypadku, starsi forumowicze znają bardzo dobrze tą osobę..mieliśmy z nią wątpliwą przyjemnośc poznania w zeszłym roku. Ta osoba powinna mieć zazkaz posiadania jakichkolwiek zwierząt.

Jesli ktoś bardzo chce może sobie powody dla takiej opinii znależc tu na forum.. i nie tylko na tym.. albo moge podac linki..

Co do suki.. to wielkie nieszczęście i wielka szkoda psa..szkoda że musiało się jej to przytrafić..to jest sprawa niekwestionowana.. żal serce ściska..jak sobie dodtakowo pomyśle co ona przeżyła w swoim krótkim życiu...

Zapisany
    Jul 2005

Domyślnie

NAJGORSZE JEST TO ZE PSIAK ZOSTAL TAM SAM, JA BEDAC W TAKIEJ SUTUACJI NIEZOSTAWILABYM GO ZEBY SAM ODCHODZIL!!!!!!!!!!
    TO JEST STRASZNE.

bstmanka teraz juz cie rozumie..... niestety to nie jedyny przypadek nieodpowiedzialnosci wlascicieli.....

skoro ta pani oddala juz tyle psow to zastanawiam ze czy kochala ta tess....

brak mi slow dawno niebylam taka wsiekla........

Super Miłośnik Zwierząt rossberry's Avatar
    Zapisany
    Jan 2006

Domyślnie

......... strasznie żałuje biednej psicy, która mogła być naprawdę szczęśliwa u odpowiedzialnych właścicieli......
    ciekawe jakiego psa teraz Anastazja postanowi pomęczyć
    pozdrawiamy z carloskiem
    "ZANIM Z UST WYPUŚCISZ SŁOWA, WYPOWIEDZ JE W GŁOWIE"

Zapisany
    Jun 2006

Domyślnie

Od poczatku,to jest gdy tylko przeczytałam ten post oprocz wspołczucia cisneło mi sie jedno pytanie,ale wolałam go nie zadawac bo doszłam do wniosku,ze to zly moment,ale teraz po zapoznaniu sprawy,cisnie mi sie na usta pytanielaczego skoro podjęłas i tak decyzje o uśpieniu psa(nie wątpie ze słuszna)pozwalasz na jeszcze jeden dzien cierpienia(a piszesz ze cierpi bardzo)i to w samotnosci,do tego przeciez onama stres została sama i nie wie co ją czeka...do tego bardzo boli,dlaczego nie uspiłas jej gdy tylko taka decyzje podjełas?po co dodatkowe stresy dla suni???

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni