Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 16 do 20 z 20

Wątek: Biegunka

Super Miłośnik Zwierząt wiki1's Avatar
    Zapisany
    Nov 2004

Domyślnie

byniek_75 i jak tam psiak? Jak badania jakie zrobiliscie?
    Felix cudowny koci złośnik
    gg4499008

www.pegasus.org.pl

Domyślnie

Jak narazie nie zdobyłem się jeszcze na zrobienie tych badań.Podaje psu makaron z suchą karmą i jest różnie raz dobrze raz żle.Jeszcze poczekam kilka dni.Dzięki za zainteresowanie wiki1.

Domyślnie

byniek_75
    Jesli bedziesz robil badania, popros takze o sprawdzenie flory bakteryjnej (pobiera sie wymaz z kalu).
    Widzialam podobny przypadek-pies raz zalatwial sie normalnie, raz dosc luzno (choc sie z niego nie lalo).Mial robione badania tylko pod katem trzustki, niby cos weci wykryli i zaczeli psa faszerowac lekami-nic nie pomoglo.Pies chudl, nie chcial jesc, nie rozwijal sie prawidlowo.
    Kiedy przyjechal do mnie na wakacje, poszlam z nim do mojego weta, zrobilismy powtornie full badania, tym razem rowniez pod katem przerostu flory bakteryjnej.Okazalo sie, ze nerki, watroba, trzustka jest ok, za to bakterii cala masa w nadmiarze.Pies dostal antybiotyki, ktore mialy mu doslownie wyczyscic uklad pokarmowy, nastepnie mial podawane preparaty na odbudowe prawidlowej flory bakteryjnej.Po 2 tygodniach pies przytyl ponad 6 kg, skonczylo sie robienie raz tak, raz inaczej i w koncu zaczal wygladac jak pies a nie jak szkielet.Warto wiec i o tym pomyslec.
    Chluarain Kennel, Pozdrawiam-Kasia,Gas,Kala,Silver,Cahan, Connel, Carmen, Zoe Scotia i Coris za TM[*]
    "Gdy mały bokser wkracza do naszego domu,nie jest on jedynie pokrytą sierścią,słodką zabawką.Jest on naładowanym energią małym stworzeniem,które bardzo dokładnie wie,jak używać swoich narządów zmysłów"F.Stockmann
    http://chluarain.eu/
    -Scotland-

Domyślnie

Anastazja a czy mogłabyś moze podać jaki jest prawidłowy skład flory bakteryjnej, moze jakieś normy, ewentualnie gdzie coś takiego mozna znaleźć. Czy to chodzi po prostu o analizę kału?

Domyślnie

alryx
    niestety nie podam Ci norm, bo przypadek ktory mialam byl 2,5 roku temu, wet dokladnie mnie przepytal z objawow i po prostu zlecil dodatkowo wlasnie badanie kalu (pamietam, ze byl to wymaz, nie zebranie kupska po zalatwieniu sie).Po otrzymaniu wynikow stwierdzil, ze przerost jest bardzo widoczny i na tym sie skonczylo.Mowil tez, ze czesto inni weci kompletnie bagatelizuja sprawe, szczegolnie jesli pies wczesniej mial jakas kuracje antybiotykowa.Tyle tylko wiem, ale postaram sie podpytac przy najblizszej okazji
    Chluarain Kennel, Pozdrawiam-Kasia,Gas,Kala,Silver,Cahan, Connel, Carmen, Zoe Scotia i Coris za TM[*]
    "Gdy mały bokser wkracza do naszego domu,nie jest on jedynie pokrytą sierścią,słodką zabawką.Jest on naładowanym energią małym stworzeniem,które bardzo dokładnie wie,jak używać swoich narządów zmysłów"F.Stockmann
    http://chluarain.eu/
    -Scotland-

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania