Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   owczarki stróżujące

Reklama

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456710 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 61 do 75 z 240
    Giga Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Oct 2011

Domyślnie Odp: Świąteczny promocyjny dwupak

Mądrala

Czasem

Ale po prostu takie badanie w te i nazad w niektórych przypadkach to sztuka dla sztuki, nic ponad to. A giardioza akurat jest bardzo częsta, tak u psów jak i u dzieci, więc moim zdaniem wystarczy odrobaczać lekami o szerokim spektrum działania w miarę regularnie, zamiast szukać.
    Szanuj swoje słowo
    Nie bierz niczego do siebie

Nie zakładaj niczego z góry

Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz

www.hugowaferajna.pl
    - MAMY SZCZENIĘTA!

Super Miłośnik Zwierząt TOGO B.W.'s Avatar
    Zapisany
    Jul 2008

dziewczyny bardzo wam dziekuje duzo mi pomoglyscie teraz juz jestem troche madrzejsza
    Aga&Togo 8 listopad 2013 odszedł nasz KAPRYSEK -przegraliśmy*zawsze będziesz przy nas maleńki *

Proszę przekazać wielkie całusy prosto w nosek dla siksy i jej kumpla zaszczańca

A tak się zastanawiam, często suki z interwencji wyglądają jak szkielety, czy jest taki moment wycieńczenia i osłabienia organizmu, że rozród nie jest już możliwy ? jeśli tak to chęc zarobku przeradza się już tylko w sadyzm..........

np. jeśli wyglądają tak http://tablica.pl/oferta/pilnie-potr...promoted;r:;s:

Zaangażowany Miłośnik Zwierząt madziorek86_'s Avatar
    Zapisany
    Jan 2012

Cytat Napisane przez burczymucha1 Zobacz post
    czy jest taki moment wycieńczenia i osłabienia organizmu, że rozród nie jest już możliwy ?
    Nie jestem wetem, ale raczej jest to możliwe. Zresztą przy sterylce u jednej z adopcyjnych suk DN (imienia nie pamiętam) okazało się, że macica jest malusieńka, jakby wchłonięta przez organizm jako narząd mniej ważny do życia.

Super Miłośnik Zwierząt Dunaj's Avatar
    Zapisany
    Jan 2013

To chyba było u Zuzi tej w dwupaku z Grandem

Master Miłośnik Zwierząt kochampsy's Avatar
    Zapisany
    Jul 2011

Cytat Napisane przez madziorek86_ Zobacz post
    Nie jestem wetem, ale raczej jest to możliwe. Zresztą przy sterylce u jednej z adopcyjnych suk DN (imienia nie pamiętam) okazało się, że macica jest malusieńka, jakby wchłonięta przez organizm jako narząd mniej ważny do życia.
    Czy to czasem nie była Haneczka ?
    " Kiedyś znajdę dla nas dom z wielkim oknem na świat, Znowu zaczniesz ufać mi, nie pozwolę Ci się bać, Kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart, Znowu będziesz ufał mi, Teraz śpij...." M. Kościkiewicz

dokładnie odwrotnie
    Mala macica to wada wrodzona polegajaca na niewyksztalceniu narzadu.

A zdolnosc rozrodcza jest dla organizmu niezwykle istotna i wstrzymywana jest jako jedna z ostatnich

Ilez razy zdazylo sie, ze zaglodzone suki jak tylko trafily na tymczas i dostaly jeść, to natychmiast mialy cieczki?? Prawie zawsze.

Bo z punktu widzenia biologii gatunku to najistotniejsza funkcja - rozrod. nawet jesli suka nei przezyje, to zostawia po sobie potomstwo. A to gwaratuje ciaglosc gatunku.

To a nie jej lsniaca siersc, czy piekne umiesnienie.

Dlatego suki w pseudo rodza i rodza......... Wystarczy im dac ciut lepiej jesc przed cieczka
    "Nie musicie mi dziękować, wystarczy mnie wielbić na klęczkach."
    http://www.pangea.republika.pl/

Nie łudź się, że możesz poprawić rasę, pilnuj się, żeby jej nie popsuć !!

Ja słyszałam, że zdolność rozrodcza wzrasta wraz z obniżeniem warunków życia, do pewnego momentu rzecz jasna. Słyszałam to o ludziach - że biedota, ludzie żyjący w bardzo złych warunkach, w slamsach itd. rozmnażają się bardzo łatwo i nie chodzi o dostęp do środków antykoncepcyjnych a łatwośc zachodzenia w ciąże, tymczasem ludzie zamożni duzo częściej cierpią z powodu niepłodności. Czy to prawda - nie wiem, ale wiem, że aby roslinki ładnie kwitły najlepiej je nieco zaniedbać i rzadko kiedy wśród bardzo biednych ludzi zdarzają się pary starające się o dziecko bezskutecznie przez kilka lat, raczej jest "co rok to prorok". Macica jest nieistotnym dla przeżycia danej jednostki organem, ale jest bardzo istotna dla przetrwania gatunku, a naturze o gatunek a nie konkretną jednostkę chodzi. Ale rzecz jasna w stanie dużego zagłodzenia u kobiet cykl menstruacyjny zanika, więc pewnie jest tak, że do pewnego momentu złe warunki zwiększają zdolności rozrodcze a po przekroczeniu jakiegoś tam progu zanikają. Ale to tylko moje luźne rozmyślania.
    Szanuj swoje słowo
    Nie bierz niczego do siebie

Nie zakładaj niczego z góry

Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz

www.hugowaferajna.pl
    - MAMY SZCZENIĘTA!

Zapisany
    Jan 2013

Cytat Napisane przez kochampsy Zobacz post
    Czy to czasem nie była Haneczka ?
    Bardzo możliwe, nie byłam do końca pewna Zuzi

Cytat Napisane przez Dunaj Zobacz post
    Bardzo możliwe, nie byłam do końca pewna Zuzi
    Danusiu! To Ty masz rację, to była Zuzia, choć nie wykluczam, że i Hania też.
    Philip Paul, Tomas Torgal i Ala
    I te co wciąż żyją w moim sercu - Ralf, Sasza (Din Dexter), Misza Murat, Alija

Rodziłam się na nowo, gdy do mego domu przychodziły.
    I umierałam z nimi, gdy na Tamtą Stronę odchodziły.
    Tyle razy życie przeżyję,
    ile psich serc obok mego bije.

U Hani też tak było. Pani doktor powiedziała że Hania była już na takim etapie wygłodzenia że narządy które nie odgrywają roli w przetrwaniu organizmu unikają zanikowi. Nie wiem czy to możliwe nie znam się- tak powiedziała.

Zapraszam na bazarek dedykowany Lesi i Arusiowi: http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post20693223
    Philip Paul, Tomas Torgal i Ala
    I te co wciąż żyją w moim sercu - Ralf, Sasza (Din Dexter), Misza Murat, Alija

Rodziłam się na nowo, gdy do mego domu przychodziły.
    I umierałam z nimi, gdy na Tamtą Stronę odchodziły.
    Tyle razy życie przeżyję,
    ile psich serc obok mego bije.

Zapisany
    Jan 2013

Czyli wszyscy mieli rację, ja zapamietałam, że u obu znaczy i Hani i Zuzi przy sterylce coś tam w srodku było nie tak, ale obie dziewczyny ładnie przez to przeszły i teraz są szczęśliwe

Cała zaryczana, bo wczoraj Mausera uspilam, zapraszam jednego lub drugiego szczocha do siebie, do W-wy na Bielany, do mieszkania w bloku, oferuje dobre zarcie i cala reszte, ktora dogowi sie nalezy, doze wyro jeszcze nie sprzatniete, bo jakos nie moge, budze sie o 4 rano, zeby wyjsc na spacer....a tu nie ma z kim
    Wiec dajcie mi jedno albo drugie, niech nie płaczę ja juz, ja z dogami to tak od ladnych paru lat nalogowo. I piszcie: iwonapoland@gmail.com
    Na razie upiore psie lozko. Chce, zeby znow bylo potrzebne

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456710 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania