Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11
    Doświadczony Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Nov 2004

Domyślnie Szkice zwierząt ze zdjęć.

Od razu powiem - NIE jest to ogloszenie. Bedzie to swego rodzaju prosba, ale zaczne od paru slow wyjasnienia.

Dzisiejsze czasy obfituja w problemy finansowe, wyjatkiem nie jestem, nie bede wywlekac jak to u mnie fatalnie z finansami i biadolic. Powiem tylko - Jest ciezko.

Jakis czas temu znajoma zobaczyla szkic psa w moim wykonaniu i stwierdzila, ze powinnam zaczac sobie dorabiac rysujac ludziskom psy bazujac na zdjeciach - moim problemem tu jest, iz mam powazne watpliwosci czy jakosc tego co rysuje wogole sie nadaje na cos takiego.

Dlatego tez postanowilam sprawdzic to bazujac na zdaniu osob postronnych.
    moja prosba polega na tym byscie mi podrzucili pare zdjec jako wzor - po wykonaniu rysunku danego zdjecia z kolei bede prosic o ocene, a na koniec (powiedzmy - po 10 "dzialach") bedzie pytanie - czy wogole zaczynac, czy dac sobie swiety spokoj z rysowaniem.

Doświadczony Miłośnik Zwierząt anaksunamun's Avatar
    Zapisany
    Apr 2012

Domyślnie Odp: Szkice zwierząt ze zdjęć.

Gdzieś już tutaj na forum widziałam rysunki pewnej dziewczyny i były naprawdę super (tylko nie wiem gdzie to było).
    Może wklej na forum kilka swoich rysunków, nie koniecznie psów. Zobaczymy, ocenimy i możesz zacząć działać

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem, twoim obrońcą, twoim psem. Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego panem. On będzie twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.

Mega Miłośnik Zwierząt Deede's Avatar
    Zapisany
    Dec 2007

Cytat Napisane przez Iras Zobacz post
    Od razu powiem - NIE jest to ogloszenie. Bedzie to swego rodzaju prosba, ale zaczne od paru slow wyjasnienia.

Dzisiejsze czasy obfituja w problemy finansowe, wyjatkiem nie jestem, nie bede wywlekac jak to u mnie fatalnie z finansami i biadolic. Powiem tylko - Jest ciezko.

Jakis czas temu znajoma zobaczyla szkic psa w moim wykonaniu i stwierdzila, ze powinnam zaczac sobie dorabiac rysujac ludziskom psy bazujac na zdjeciach - moim problemem tu jest, iz mam powazne watpliwosci czy jakosc tego co rysuje wogole sie nadaje na cos takiego.

Dlatego tez postanowilam sprawdzic to bazujac na zdaniu osob postronnych.
    moja prosba polega na tym byscie mi podrzucili pare zdjec jako wzor - po wykonaniu rysunku danego zdjecia z kolei bede prosic o ocene, a na koniec (powiedzmy - po 10 "dzialach") bedzie pytanie - czy wogole zaczynac, czy dac sobie swiety spokoj z rysowaniem.
    Ja mam trochę pojęcie o tym, to jak chcesz, to możesz podesłać też coś na priv (dam Ci maila) - powiem co i jak i czy ewentualnie coś poprawić. Od str. materiałów itd. też.
    Pozdrawiam.

P.S.
    Niestety w PL portretowaniem zwierząt nie jest łatwo sobie dorobić - ludzi to już szybciej. Ale próbować zawsze warto. Szczeg. jak ma się ciekawy styl,to szanse są, z czasem.
    "Pies żyje w ideałach wschodniej wiary, w religii nauk Wschodu: teraz i tu, i w tym momencie"

Zapisany
    Nov 2004

problem w tym, ze aktualnie nie mam za bardzo co pokazac - wiekszosc moich rysunkow zostala prawde mowiac przeze mnie zlikwidowana jako bazgroly, niegodne pokazania komukolwiek,a to co zobaczyla znajoma zostalo przez nia uratowane przed utylizacja.

A co do umiejetnosci tamtej dziewczyny - to pewnie nawet nie byloby co porownywac, osobiscie swoje zdolnosci uwazam za wybitnie ograniczone i gdyby nie ta znajoma z pracy nawet bym o czyms takim nie myslala.

Zapisany
    Dec 2007

problem w tym, ze aktualnie nie mam za bardzo co pokazac - wiekszosc moich rysunkow zostala prawde mowiac przeze mnie zlikwidowana jako bazgroly, niegodne pokazania komukolwiek,a to co zobaczyla znajoma zostalo przez nia uratowane przed utylizacja.

A co do umiejetnosci tamtej dziewczyny - to pewnie nawet nie byloby co porownywac, osobiscie swoje zdolnosci uwazam za wybitnie ograniczone i gdyby nie ta znajoma z pracy nawet bym o czyms takim nie myslala.
    No bez rysunków się nie oceni. Jak coś będziesz mieć, to dawaj, jak chcesz - może jakoś pomogę Mogę też coś podpowiedzieć "na sucho" - droga wolna i jak masz pytania, to wal (tu czy na priv - jak wolisz). No z rysowaniem to niestety swoje trzeba przerysować, żeby łapę i oko wytrenować, a anatomia sama w sobie za prosta nie jest.. Ważne czy rokujesz i czy jest nad czym pracować.
    "Pies żyje w ideałach wschodniej wiary, w religii nauk Wschodu: teraz i tu, i w tym momencie"

Zapisany
    Nov 2004

dlatego powstal ten watek ;p zeby byla podstawa do stworzenia rysunkow pod postacia zdjec, ktore mi ktos wskaze. a co do wskazowek - jestem jak najbardziej otwarta.

Zapisany
    Nov 2004

watek do zamkniecia i wywalenia.

Zapisany
    Dec 2007

watek do zamkniecia i wywalenia.
    Ale nie rezygnuj ogólnie, bo szkoda by było..

Doświadczony Miłośnik Zwierząt anaksunamun's Avatar
    Zapisany
    Apr 2012

Cytat Napisane przez Deede Zobacz post
    Ale nie rezygnuj ogólnie, bo szkoda by było..
    Dokładnie
    Wiele osób które rysują od tak sobie, nawet nie zdają sobie sprawy z tego jaki talent mają więc jeśli chcesz to podeślę Ci zdjęcie mojej psiny narysuj, pokaż i nie poddawaj się

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem, twoim obrońcą, twoim psem. Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego panem. On będzie twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.

Zapisany
    Nov 2004

Deede sprawila cud i mnie przekonala - pomysl padl, ale narodzilo sie cos nieco innego. anaksunamun - mozesz podeslac. cwiczyc jakos trzeba

Zapisany
    Dec 2007

Deede sprawila cud i mnie przekonala - pomysl padl, ale narodzilo sie cos nieco innego. anaksunamun - mozesz podeslac. cwiczyc jakos trzeba
    Jaki cud? Cuda to są w przypadkach beznadziejnych, a Ty się nie kwalifikujesz jako taki

Zasady Postowania