Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 12182122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 331 do 345 z 402

Domyślnie Odp: POMOCY - pomóżcie wybrac dobrą hodowlę.

Cytat Napisane przez augusto2 Zobacz post
    Ale szybko odpisujecie Dziękuje ślicznie, dzięki za wyjaśnienie bo naprawdę czujemy się zieloni w odróżnieniu prawdziwego buldożka, czyli przeglądając oferty musi być tam wspomniane o hodowli FCI ? A mógłbym tak poprosić o przykładową ofertę "nie wiele droższą" ? Jeśli łamie to w jakiś sposób regulamin forum proszę o pw
    przyklądowe z Allegro ogłoszenia w których jest adnotacja, iż szczenieta pochodzą z hodowli należącej do FCI. jEDNAK TE INFORMACJĘ W OBECNYUCH CZASACH WARTO SPRAWDZIĆ.
    1. http://allegro.pl/buldog-francuski-f...652047169.html
    2. http://allegro.pl/buldog-francuski-s...657861569.html
    3. http://allegro.pl/buldog-francuski-s...641960178.html I TYLKO W TYM ogłoszeniu PODANA JEST NAZWA HODOWLI i rodziców
    są jeszcze inne ogłoszenia, ale po prostu musisz je po kolei poogladac , poczytać, zatelefonować i dowiedzieć sie bliższych informacji. Na Allegro możesz sobie ustawić przedział cenowy i w/g niego szukać maluszka. Powodzenia
    Pozdrawiam, Beata ..
    ..................................... .Zapraszam na stronę hodowli Stelli Zawadzkiej :
    .... ....... ........
    . . . . . ........................ ............ ....... .. . .. .www.stellanova.pl
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    . ................. . . . . . . . Facebook http://www.facebook.com/StellanovaFCI

Doświadczony Miłośnik Zwierząt Ritmusia's Avatar
    Zapisany
    Sep 2009

Cytat Napisane przez Bóóya Zobacz post

[moderacja]
    także to co zaoszczędzisz na zakupie tego psiaka, i tak pewnie zostawisz u weta - i nie mówię tu o szczepieniach
    z tego co teraz popatrzyłam na allegro, jest parę psiaków z hodowli FCI, nie wiele droższych.
    z resztą, możesz zawsze do hodowli popisać i popytać, może mają jakieś maluchy na kolanach w przystępnych cenach.

podpisuje sie pod tym.....ja 7 lat temu tez chcialam TANIO! kupilam suczke za 700 zl......3 lata pozniej ledwo odratowalam - calkowity koszt leczenia okolo 8000 zl....ale to najniej wazne....najgorsze są nerwy i strach o swojego pupila....kupujac u pseudo - kupujesz wielką niewiadomą....

Oczywiscie kocham moją Ritkę najmocniej na świecie......ale teraz juz wiem ,ze nie wolno kupowac u pseuduchow....

Dzięki wam Jednak to nie jest takie hop jak myślałem, w internecie masa ogłoszeń więc byłem przekonany, że długo szukać nie będzie trzeba - jednak tak nie jest, a za jakość jak wszędzie trzeba płacić Teraz wiem przynajmniej na co zwracać uwagę... tak z grubsza, poszukamy, zobaczymy może na jakiegoś trafie

Cytat Napisane przez augusto2 Zobacz post
    ...poszukamy, zobaczymy może na jakiegoś trafie
    Powodzenia
    Pozdrawiam, Beata ..
    ..................................... .Zapraszam na stronę hodowli Stelli Zawadzkiej :
    .... ....... ........
    . . . . . ........................ ............ ....... .. . .. .www.stellanova.pl
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    . ................. . . . . . . . Facebook http://www.facebook.com/StellanovaFCI

Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj zupełnie nowa, jak i nowa w temacie BF. Chciałam podać link do ogłoszenia z pieskami, podoba mi się ten w ciemne łatki. O ile udało mi się wyszperać w internecie, to jest to ogłoszenia z bardzo sympatycznej, prawdziwej hodowli ZKwP, ale po tym, co tutaj przeczytałam (włos się jeży) jeszcze chciałam uczestników forum prosić, aby rzucili okiem. Jeżeli mają czas i ochotę, oczywiście:
    http://radom.naszemiasto.pl/ogloszen...rta-ogloszenia
    PS. Mam nadziej, że to nie jest żadne faux pas, że tak wrzucam tutaj to ogłoszenie.

Master Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2009

Witaj, hodowla Xilonka dobrze się nie kojarzy...Po drugie cena jest bardzo niska - dla mnie to b. podejrzane. I po trzecie co to w końcu za hodowla bo nie jest napisane, a to dziwne. I po czwarte, dla mnie osobiście te szczeniaki średnio wyglądają.

Pozdrawiamy
    Aneta&Paco

Master Miłośnik Zwierząt obelix's Avatar
    Zapisany
    Oct 2012

Co takiego dzieje sie w Xilonce? Bija psy,wrzatkiem polewaja,przerabiaja na karme?
    Zenizeni,zadzwon do hodowli,porozmawiaj z tymi ludzmi,odwiedz i zadecyduj czy to dla Ciebie hodowla
    Pozdrawiaja Lolek,Torro i Joanna

Hiper Miłośnik Zwierząt NataliaLodz's Avatar
    Zapisany
    Jan 2013

Nie wiem dlaczego hodowla Xilonka się źle kojarzy, poza tym cena wcale nie jest bardzo niska, raczej normalna przy takim skojarzeniu. Bez przesady, nie każdy bf musi kosztować 4tys, a wszystkie, które sprzedawane są taniej są "wątpliwe". Ale fakt- nie jest napisane co to w zasadzie za hodowla. Cena może być związana również z tym, że jest to np nowa hodowla, może pierwszy miot.
    Szczeniaki są moim zdaniem ładne, nie gorsze od wielu innych, jeśli się szuka psiaka do kochania to nie widzę problemu na pierwszy rzut oka. Ale warto byłoby dopytać, sprawdzić w ingrusie co to za pies itd.

Już potwierdziłam, pieski mają przydomek Xilonka i z tej hodowli pochodzą. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy mnie stać na kupno BF, skoro 2300 PLN to jest cena podejrzanie niska. Być może muszę zakup pieska jeszcze odłożyć. Tak jak pisałam, jestem nowa w temacie BF, w rasach, z którymi do tej pory miałam do czynienia (ON, sznaucer miniatura, york) to już zawsze była dość przyzwoita kwota za całkiem fajnego psa, z którym można było nawet próbować pobawić się w wystawy.

Giga Miłośnik Zwierząt Gajana's Avatar
    Zapisany
    Oct 2012

2300 zł to nie taka znów niska cena. Tym bym się absolutnie nie kierowała przy wyborze hodowli. Ważne żeby nie był z pseudohodowli.
    Najlepiej jeśli którys ze szczeniaków podbił Twoje serce podjechać do hodowli i zobaczyć je na własne oczy. Popatrzec na brzuszki, łapki, zachowanie (czy nie są lękliwe) i warunki w jakich żyją szczeniaki. Wtedy sytuacja powinna Ci się rozjaśnić.

Hiper Miłośnik Zwierząt Mushu's Avatar
    Zapisany
    Sep 2012

Fajne szczylki I taka cena jak dla mnie nie jest za niska, tylko normalna, skoro to nie szczeniaki po super hiper championach...
    Karola & Łukasz & Cookie Team

"Przyjdzie czas spotkać się
    potarmosić uszy
    lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
    Lecz dziś sobie śnij
    a czas łzy osuszy"
    Mushu - 10.09.2014r. Kocham Cię i nigdy o Tobie nie zapomnę... byłeś mi najbliższą rodziną i największym przyjacielem...
    https://www.facebook.com/mushunek

Planujesz wakacje nad morzem? - http://villazdroj.pl Międzyzdroje

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem"

Doświadczony Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Feb 2012

Bez przesady, 2300 to nie jest cena podejrzana. Za taka cenę można kupić bulwę. tak jak dziewczyny napisały już wyżej. Hodowla ZKwP, porozmawiaj z hodowcą, zobacz pieski na żywo, sprawdź warunki w jakich żyją itd.. A ta cena niekoniecznie musi świadczyć, ze z pieskami jest coś nie tak. Tak samo, jak ceny powyżej 3 i 4 tys nie gwarantują stuprocentowego zdrowia niestety i sukcesów wystawowych.

Tayekuna ma zdaje się bardzo ładną suczkę z hodowli Xilonka, może spróbuj napisać do niej wiadomość?
    W Reinkarnacji też jest jedna zdaje się.

Doświadczony Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Feb 2012

Jest jeszcze druga strona problemu - to czy takimi stwierdzeniami: zbyt tani, podejrzany itd w odniesieni do hodowli ZKwP nie odstraszamy ludzi. Bo kwestia tani/drogi to kwestia względna. I od razu uprzedzę tych, którzy uważają, ze pies musi kosztować. Tak zgadzam się z tym absolutnie. Tylko, ze w tym kraju są osoby dla których te 2300 to jest bardzo dużo. I wierzę, ze jak zapłacą tyle za swoja upragnioną bulwę, to będą dbać o nią najlepiej jak będą mogli.
    Wielokrotnie, jak pojawia się tu ktoś szukający psa i prosi o radę podając linki do ofert pseudo, natychmiast wiele osób pomaga mu i wyszukuje atrakcyjne oferty FCI. Byle tylko nie kupował od pseuduchów. A jak pojawi się ktoś z taką oferta związkową, to padają komentarze "za tani i podejrzany". I "ludź" stwierdza, ze
    i tak nigdy nie będzie
    go stać na bulwę z rodo, a w sumie to po co mu ten rodowód jak pies przecież do kochania ....
    Ostatnio edytowane przez andre_01 : 17-11-13 o 16:27 Powód: składnia

Giga Miłośnik Zwierząt Gajana's Avatar
    Zapisany
    Oct 2012

Cytat Napisane przez kangu Zobacz post
    Tayekuna ma zdaje się bardzo ładną suczkę z hodowli Xilonka, może spróbuj napisać do niej wiadomość?
    Holly jest Xilonka i żyje, nawet ostatnio miała miocik.

Zasady Postowania