Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 16 do 30 z 70
    Hiper Miłośnik Zwierząt NataliaLodz's Avatar
    Zapisany
    Jan 2013

Domyślnie Odp: imię dla suczki

Duma to brzmi dumnie

Oglądaliście może bajkę dla dzieci pt. "Jak wytresować smoka"?? polecam, taka typu Roszpunka, Shrek, Toy Story czyli chyba Pixar. Ale ja nie o tym, jest tam główny smok jest cały czarny i nazywają go Czarna Furia ja obejrzałam i stwierdziłam że ta Furia ma coś z buldożka, nie tyle płaską mordkę co sposób bycia i mimikę no i jakoś tam mi się skojarzyło

w związku z tym u mnie pomysły są Azja, India, Kenya (jak geograficznie hehe), Zoja i właśnie Furia. Pozostaje mi tylko kompletować 5 buldożek

Cytat Napisane przez stellanova Zobacz post
    Z japonskiego jeszcze znaczy : ziemia."Tora, tora, tora" krzyczeli japońscy kamikadze jak atakowali obiekty lecąc na śmierć właśnie z tym okrzykiem na ustach gineli śmiercią samobójczą.
    Krzyczeli, ale nie dlatego, że oznacza to ziemię, obawiam się, że Rasti ma rację
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Tora!_Tora!_Tora!

Duma mi się raczej z parlamentem kojarzy tudzież dumką, ogólnie wschodnie i rosyjskie klimaty

Furia to najlepsze imię dla psiaka Następną sunię (jak będę jeszcze miała) właśnie tak nazwę
    I co z tego że jestem maniaczką psów ? przecież każdy ma jakiegoś fioła, więc mam i ja Polecam markowe ubranka dla psów najlepszej firmy w Polsce.
    Zobacz http://www.ubrankadlapsow.com/

Zapisany
    Jan 2013

Właśnie niedawno kolejny raz obejrzałam cały film "Dumę i Uprzedzenie", ekranizacjia odcinkowa z 1995roku z Colinem Firhem. Uwielbiam!
    No i tak mi jakoś wpadło do głowy, że skoro uwielbiam ten film to może coś z niego?
    I do mojej listy imion dopisuję kolejne, dla suczki (mimo że to nazwisko bohatera męskiego) czyli Darcy

Master Miłośnik Zwierząt obelix's Avatar
    Zapisany
    Oct 2012

Cytat Napisane przez NataliaLodz Zobacz post
    Właśnie niedawno kolejny raz obejrzałam cały film "Dumę i Uprzedzenie", ekranizacjia odcinkowa z 1995roku z Colinem Firhem. Uwielbiam!
    No i tak mi jakoś wpadło do głowy, że skoro uwielbiam ten film to może coś z niego?
    I do mojej listy imion dopisuję kolejne, dla suczki (mimo że to nazwisko bohatera męskiego) czyli Darcy
    Z Colin mozna zrobic Coline Darcy dla suczki podoba mi sie-zatwierdzam
    Pozdrawiaja Lolek,Torro i Joanna

Zapisany
    Jan 2013

Darcy teraz wpadło na nr 1 chyba dlatego że lubię imiona z jakimś znaczeniem.
    Ja mam imię po dziewczyncę którą opiekowała się w domu dziecka moja mama, chciała ją adoptować ale się nie udało i mama obiecała ten Natalce, że jej córka będzie miała na jej pamiątkę imię Natalia- no to mam. Moj Franio po protoplastach naszych wspólnych rodów, Sonia jako że pierwsza z 10 szczeniąt opuszczała swoją mamę- Sonię i jakoś tak mi przypasowała Darcy bo dla mnie coś znaczy a pozostałe imiona to tak z upodobania
    wyjdzie w praniu

Pixie & Dixie
    Pozdrawiam, Beata ..
    ..................................... .Zapraszam na stronę hodowli Stelli Zawadzkiej :
    .... ....... ........
    . . . . . ........................ ............ ....... .. . .. .www.stellanova.pl
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    . ................. . . . . . . . Facebook http://www.facebook.com/StellanovaFCI

Darcy
    Eeee, niekoniecznie męskie jest to imię

http://www.thinkbabynames.com/meaning/0/Darcy

Doświadczony Miłośnik Zwierząt ankinst's Avatar
    Zapisany
    Mar 2012

Duma to brzmi dumnie

Oglądaliście może bajkę dla dzieci pt. "Jak wytresować smoka"?? polecam, taka typu Roszpunka, Shrek, Toy Story czyli chyba Pixar. Ale ja nie o tym, jest tam główny smok jest cały czarny i nazywają go Czarna Furia ja obejrzałam i stwierdziłam że ta Furia ma coś z buldożka, nie tyle płaską mordkę co sposób bycia i mimikę no i jakoś tam mi się skojarzyło

w związku z tym u mnie pomysły są Azja, India, Kenya (jak geograficznie hehe), Zoja i właśnie Furia. Pozostaje mi tylko kompletować 5 buldożek
    Hehe muszę jeszcze raz obejrzeć ta bajkę w takim razie i spojrzeć "innym" okiem mi ten smok bardzo przypominał kota

Co do imienia, gdybym miała druga bulgotkę nazwała bym ją Bajka, Bajeczka
    Ania & Zira

Doświadczony Miłośnik Zwierząt Asia&Tosia's Avatar
    Zapisany
    Nov 2011

Cytat Napisane przez obelix Zobacz post
    Polskie,czyli imie ludzkie...
    Ada,Aza,Bonni,Clara,Cleo,Debi,Doxa,Effi,Emma,Gemma,Gaja,Hera,Holly,Inez,Julka,La ra,Lena,Lisa,Maja,Mimmi,Molly,Nona,Nira,Pola,Pixie,Roma
    Raczej niepolskie

Ada,Ola,Monia, Mania, Zuza,Basia,Aga,Gusia(od Agusia),Viki,Jola,Ania,Hela,Janka,Zosia,Maja,Lena,Nina,Iga,Ika,Paula,Kaja,Nadja, Sonia,Zoja,Lilka,Tola,Milka(od Emilka),Gabi,Tekla,Nela,Nika,Mona,Mira,Dora,Doris,Sara,Ala
    Imię Mania jest obłędne! Jeśli kiedyś zdecyduję się na 2-gą dziewczynkę to będzie to Mania . Antosia i Mania - rozmarzyłam się...

A Zuza to moja "ludzka" córcia .

Hiper Miłośnik Zwierząt Mushu's Avatar
    Zapisany
    Sep 2012

Cytat Napisane przez Asia&Tosia Zobacz post
    Imię Mania jest obłędne! Jeśli kiedyś zdecyduję się na 2-gą dziewczynkę to będzie to Mania . Antosia i Mania - rozmarzyłam się...

A Zuza to moja "ludzka" córcia .

O nie nie nie nie.... ja już Manię zaklepałam! W innym wątku ale mogę znaleźć dowody
    Karola & Łukasz & Mushu Team

Fanpage Mushu!! -- https://www.facebook.com/mushunek

Planujesz wakacje nad morzem? - http://villazdroj.pl Międzyzdroje

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem"

Doświadczony Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Feb 2012

O, Beniek ma pannę na osiedlu - Manię.

Zapisany
    Oct 2012

Zapisany
    Oct 2012

Cytat Napisane przez andre_01 Zobacz post
    O, Beniek ma pannę na osiedlu - Manię.
    Sam Benius to od Benedykta?

Młodszy Miłośnik Zwierząt _Kamila_'s Avatar
    Zapisany
    Jan 2012

Cytat Napisane przez Asia&Tosia Zobacz post
    Potwierdzam
    Kamila i Manieczka

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania