Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Ropiejace oczy

Domyślnie Ropiejace oczy

Witam

Mam takie problem ze swoim buldożkiem , ostatnio bardzo ropieja mu oczy podejrzewam ze jest to zapalenie spojówek i mam pytanie jakie krople najlepiej kupić pieskowi

Master Miłośnik Zwierząt Sorpresa's Avatar
    Zapisany
    Jul 2009

Domyślnie Odp: Ropiejace oczy

Cytat Napisane przez sero2004 Zobacz post
    Witam

Mam takie problem ze swoim buldożkiem , ostatnio bardzo ropieja mu oczy podejrzewam ze jest to zapalenie spojówek i mam pytanie jakie krople najlepiej kupić pieskowi
    Oczy to bardzo wrażliwy narząd, więc ja bym na własną rękę niczego nie kupowała tylko poszła do weta (tym bardziej, że nie wiesz czy to ropienie to efekt zapalenia spojówek czy czegoś innego).

Giga Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Dec 2010

Może zamiast pytać na forum przejdź się do weta - szczególnie, że masz niezwykle chorowitego psa.

Twoje posty:
    Mam taki problem ze swoim pupilem od jakiegoś czasu niechce jeść karmy
    Mam taki problem z moim bf . wbił sobie w powierzchnie między palcami cierniaka . Wyciągłem mu oczywiście tą drzazgę ale powstała rana i pies caly czas liże tę łapkę . Zrobilo się odparzenie .
    Mam taki problem z buldożkiem , sprawa wygląda następująco :
    Piesek je na co dzień karmę Orijen 6ryb . Niedawno zauważyłem u niego łupież i strasznie się leni .

Mam taki problem ze swoim psem. Łzawią mu oczy strasznie i te lzy spływają po fałdkach i pojawiły się odparzenia i strupy.
    Mój piesek po zakropleniu advantixem zachal sie drapac i zrobila sie ranka z tylu ucha, teraz strasznie sie drapie
    Szczeniak zjadł kamień(niestety nie mały). Chciałem się dowiedzieć co zrobić.
    Niestety kolejny problem

Arnold drapie się strasznie za uszami
    Mam taki problem , zauważyłem niedawno ze mój piesek nieraz po popołudniowej drzemce zaraz po wstaniu zaczyna kaszleć , dusić się , trwa to góra 15-20sek potem jest wszystko ok .
    U mojego Arnolda zauważyłem niedawno łuszczącą się skóre za uszami , skóra nie jest zaczerwieniona . Mam takie pytanie czy to jest normalne takie łuszczenie czy to może być początkiem czegoś poważniejszego.
    Dzisiaj zauważyłem u swojego pieska że na tylnej łapce ma 2 takie podskórne krosty. Są twarde chyba wypełnione ropą.
    Jak widać masz bardzo dużo problemów ze swoim psem, co jest bardzo niepokojące, bo z tego co zrozumiałam jest jeszcze szczeniakiem.
    Może warto częściej chodzić na kontrolę do weta lub zmienić go, jeśli Twój się nie sprawdza?
    Być może za te wszystkie "incydenty" odpowiedzialne jest jakieś poważniejsze schorzenie? Tego oczywiście nie życzę, ale ja na Twoim miejscu zebrałabym to wszystko do kupy i razem z wetem zastanowiła się jaka jest przyczyna takiej chorowitości pieska.

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Aug 2010

http://www.forum.molosy.pl/forumdisplay.php?f=187
    Mnie nurtuje jedno pytanie czy nadal trzeba zaśmiecać forum piszac nie w temacie? Przecież po to były robione porządki , jest specjalnie utworzony temat zdrowie i pielęgnacja. Czy na prawdę tak trudno jest docenić to co zrobił Admin forum i od początku wprowadzać bałagan? Po kilku miesiącach znowu będą posty pisane w byle jakim temacie.

lepiej nie kombinować, nie leczyc psa samemu, nie wyczytywać w necie, iść do weta i stosować sie do jego zaleceń

Zasady Postowania