Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Domyślnie POMOC dla Potrzebujących!!

Przepraszam, że zakładam nowy temet, ale jest ktoś kto pilnie potrzebuje waszej pomocy, a ja wierze że są ludzie którzy okażą nam troche serca i ofiarują swoją pomoc!!!!!! oto cała historia, smutna, ale prawdziwa!

http://www.renata.webds.pl/

Witam na mojej stronie !!!

Mam na imię Renata i choruję na mukowiscydozę. Jestem 34-latką żoną i matką dwójki wspaniałych dzieci Angeli i Patryka. I na tym moje szczęście się kończy.
    Jak wspomniałam na wstępie choruję na mukowiscydozę i życie moje powoli zbliża się ku końcowi. Jedyną szansą dla mnie jest przeszczep płuc ale jego koszt to ok. 120 tys. euro. Nie posiadam takich pieniędzy a tak bardzo chciałabym jeszcze żyć i cieszyć się dziećmi, pomagać im nie tylko psychicznie ale i fizycznie, niestety w chwili obecnej jest to niemożliwe gdyż choroba u mnie dokonała duże spustoszenie w organizmie. Płuca są już niewydolne oddechowo nie mogę już sama oddychać ciągle jestem podłączona do tlenu a bywają chwile, że i on nie pomaga. Bardzo często muszę opuszczać swoją rodzinę aby jechać do kliniki w Warszawie, a jest to duża odległość bo aż 180 km w jedną stronę. I choć choroba odbiera mi powoli wszystko nie odbierze mi marzeń, w których widzę jak ja z mężem i dziećmi spacerujemy po łące a mnie tak łatwo się oddycha i ta radość w oczach dzieci, uśmiech na ich twarzach a wkoło latają motyle. Bardzo proszę ludzi dobrej woli p wpłatę pieniążków na moje subkonto i subkonto 1%.

Wszystkim którzy weszli na moją stronę lub zechcą pomóc z góry bardzo dziękuję.

Podziękowania

Pragnę podziękować wszystkim życzliwym ludziom, którzy okazali mi wielkie serce i wspierają mnie w ciężkich chwilach po dziś dzień, Serdecznie dziękuje za wpłaty darowizn oraz przekazanie 1% podatku na pomoc w walce z chorobą.
    Dziekuję z całego serca "Web Design Studio" za pomoc w stworzeniu strony a także PTWM za wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego oraz fundacji MATIO.

PIT, jak rozliczyć 1% podatku

Aby przekazać 1% podatku nie trzeba tak jak w latach ubiegłych samemu wpłacać pieniążków na subkonto dziecka. Urząd skarbowy przekaże je za nas, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać nazwę Towarzystwa
    Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
    w Rabce-Zdroju
    oraz numer KRS 0000064892
    Koniecznie w rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać "Renata Banasik"

MOŻNA TAKŻE DOKONAĆ WPŁATY NA MOJE SUBKONTO
    Aby dokonać wpłaty na subkonto,
    proszę wpłacić środki na konto w banku:

PKO BP SA O/Rabka

na rachunek:

49 1020 3466 0000 9302 0002 3473

z dopiskiem Renata Banasik.

Numer kierunkowy banku dla wpłat dokonywanych z zagranicy:

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

PROSIMY O POMOC, LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!!

Zasady Postowania