Serwis o zwierzętach Pupileo.pl

Reklama

Koty   Psy Ogłoszenia Pupileo.pl

Reklama

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 12347 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 16 do 30 z 160

Wątek: kastracja

Domyślnie

Sugeruję żeby jednak nie kastrować dlaczego ?
    W rozwoju fizycznym nie będzie żadnych różnic natomiast jeśli chodzi o psychikę to niestety różnice mogą być ogromne pies który jest niezrównoważony może po kastracji być jeszcze bardziej niezrównoważony no cóż natura tak to wymyśliła więc raczej tak to powinno być.
    Oprócz książki kup siostrze kolczatę załóż jej na szyję i naucz konsekwencji a potem to juz tylko może być lepiej ewentualnie niech wywali parę stówek i idzie na szkolenie do ośrodka tam założą jej kolczatę i jw.

Super Gold Miłośnik Zwierząt Olga's Avatar
    Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

Cytat Napisane przez twa1001
    W rozwoju fizycznym nie będzie żadnych różnic natomiast jeśli chodzi o psychikę to niestety różnice mogą być ogromne pies który jest niezrównoważony może po kastracji być jeszcze bardziej niezrównoważony no cóż natura tak to wymyśliła więc raczej tak to powinno być.

A skąd masz masz ten zadziwiający wniosek?

Oprócz książki kup siostrze kolczatę załóż jej na szyję i naucz konsekwencji a potem to juz tylko może być lepiej
    Siostrze założyć kolczatkę???
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie

jeśli zechcesz zauważyć to żadem pies do zadań specjalnych nie jest kastrowany co więcej nawet nie może być wnentrem bo niewłaściwa praca jąder na skutek np. przegrzania ( wnenter ) prowadzi do niewłaściwego dozowania hormonów lub ich braku a to równa się takim objawom jak np w okresie menopauzy czyli tak czy inaczej wali w łeb i już .
    ą siostrze oczywiście kolczatkę i do tego jeszcze dobrze naostrzoną bo inaczej zostanie po prostu niereformowalnym właścicielem psa a nie przewodnikiem

Domyślnie

zalecam Teichmana gdy zachoruje pies tam jest opisanych wiele interesujących rzeczy pomimo tego że książka już jest dość wiekowa ale facet wiedział o czym pisze zrozumieć psa oznacza nie być

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

jeśli zechcesz zauważyć to żadem pies do zadań specjalnych nie jest kastrowany
    O czym Ty piszesz Na zachodzie, większość psów jak to nazwałaś (łeś) do zadań specjalnych jest właśnie kastrowana!!! Mowa o psa przewodnikach, ratownikach i tropiących. Łatwiej poddają się szkoleniu i chętniej współpracują z przewodnikiem. A u nas często nadal Król Ćwieczek i teorie z kosmosu.
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2004

Domyślnie

twa1001 ja proponuję tę kolczatke to załóż najpierw sobie

konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Dec 2003

Domyślnie

Niedaleko mojej pracy w Amsterdamie była szkoła psów przewodników. Widziałam więc je codziennie, a że ja strasznie ciekawska osóbka jestem dowiedziałam się, ze psy są kastrowane, ponieważ tak jak pisze Olga lepiej się skupiają, nie rozpraszają suczymi zapachami. Sama wtedy jeszcze rozważałam kastrację swojego psiaka i oni utwierdzili mnie w przekonaniu, że chcę zrobić dobrze. Nie wiem skąd ty masz te informacje. Sam zresztą piszesz, ze opierasz swoją wiedzę na wiekowej książce, więc może warto się trochę zreformować. Acha zapomniałam, załóż sobie taką naostrzoną kolczatkę w czasie tego reformowania., Może coś ci się wbije do mózgu.

Młodszy Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2004

Domyślnie

właśnie Bafi stała się "kobietą" dostała pierwszą cieczkę i miałam okazję zobaczyć jak biedny Ozzy (jeszcze z jajkami) się męczy, nie chce jeśc, stoi na balkonie i szczeka...zakochał sie chłopak:

Domyślnie

wasze psy wasze decyzje i wasze problemy

konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Jan 2003

Domyślnie

ą siostrze oczywiście kolczatkę i do tego jeszcze dobrze naostrzoną bo inaczej zostanie po prostu niereformowalnym właścicielem psa a nie przewodnikiem

A cóż to za średniowieczne metody?

Domyślnie

problem nie jest w psach problem jest w ich właścicielach
    mieć komputer nie oznacza być informatykiem
    mieć psa nie oznacza być przewodnikiem
    a czasami warto na sobie sprawdzić to co chce się zrobić swojemu psu
    może kastracja męża też byłaby na miejscu ??

Super Miłośnik Zwierząt
    Zapisany
    Mar 2004

Domyślnie

ktos tu chyba myli pojecia

Moja Lunka tez zostala kobieta i zal mi straszni tych piesków z wywalonym jezorem przyciagajacych na smyczach swoich wlasciceli zeby choc tylko mogly sobie nieco liznac, a potem placz, glodówka i zal w oczkach.
    Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak to napewno jest lepsze od kastracji- dodam tylko ze zanim Lunka zostala kobieta wlasnie skonczyla cieczke jej kumpela wiec burki juz 5 tydzien sie mecza.
    Ludzka zazdrość nie zna granic!!!

Domyślnie

buehehehe

kolejny uczony na forum domyslam sie ze ma wieloletnie doswiadczenie i naukowe poparcie

Zapisany
    Dec 2002
    ZooGagi
    3

Domyślnie

zrobić swojemu psu
    U mężczyzn to raczej wasektomia byłaby na miejscu

Twa a wiesz, że ja mam w tej chwili wykastrowane 2 psy a miałam 3 i na to wszystko to mój własny mąż się zgodził
    Pozdrawiam Olga
    www.OlgaSmile.com

Domyślnie

wasektomia to podwiązanie a rozmawiamy o kastracji
    anatomiczne psa od człowieka róznią tylko 2 rzeczy
    1 to to że pies sie nie poci
    2 to u samcow wystepuje kość prąciowa
    cała reszta jest taka sama i działa na tych samych zasadach
    w takim razie za cholewy nie rozumiem po jaki grzyb w okresie przekwitania zaczyna stosowć sięterapię hormonalną zastępczą
    skoro takie osoby lepiej powinny sie uczyć i mieć lepszy kontakt z otoczeniem

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 12347 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania